Hakkımızda

Öztürkler Nakliyat olarak hizmet vermeye başladığımız tarihten bugüne, müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet politikası ile nakliye sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün daha fazla hizmet seçeneğini bünyemize katarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinin her aşamasında onların yanında olmayı amaçlamaktayız. Eşya paketlemeden eşyaların yeni adresine taşınmasına kadar müşterilerimiz nakliye sürecinin her aşamasında ekiplerimizden destek talep edebilmektedirler. Firmamız müşterilerimizin isteklerini ve nakliye şartlarını göz önünde bulundurarak onlara bir nakliye planı hazırlamaktadır. Bu plan kapsamında aksilik ya da beklenmedik bir olay yaşanmadan taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bolu Ev Taşımacılığı Konusunda Güvenilir Firma

Taşınma sürecinde olanların en çok kafalarını kurcalayan konu, maddi ya da manevi değeri olan eşyalarının yeni adresine hasarsız bir şekilde nasıl taşınacağı olmaktadır. Taşınma sürecinin herhangi bir aşamasında yapılacak en ufak bir yanlışlık, yaşanan bir aksilik; eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Bu sebeple özen ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Ancak doğru nakliye firması seçildiğinde Bolu evden eve nakliyat hizmeti güvenli bir şekilde alınabilmektedir.

Gelişmiş ekipmanlarımız, geniş araç filomuz, deneyimli ekibimiz ile uzun yıllardır sektörde birçok müşteriye hizmet vermiş bir firma olarak bu zamana kadar sunduğumuz başarılı hizmetlerimiz ile güvenilir bir firma olarak kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Mesleki etik kuralları dahilinde hem şehir içi hem de Bolu şehirler arası nakliyat hizmetimizi özenli bir şekilde vermekteyiz. Taşınma sürecinin müşterilerimiz açısından eziyet olarak nitelendirilen bir süreç olmaktan çıkmasını sağlamaktayız.

Hem Ekonomik Hem Hızlı Ev Nakliyatı

Öztürkler Nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmet vereceğimiz günü ve saati belirlemeyi onlara bırakarak 7/24 nakliye hizmeti verebilmekteyiz. Eşyalarının herhangi bir hasar almaması için gerekli güvenlik önlemlerini almamızın yanı sıra, bütçelerini de düşünerek uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ekonomik ve güvenli nakliye hizmeti sunan firmamız, her bütçeden bireyin nakliye hizmeti alabilmesini amaçlamaktadır. Standart fiyat politikası uygulamak yerine müşterilerimizin talep ettikleri hizmetler bazında onlara fiyat vermekteyiz. Ekibimiz öncelikle müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısı, talep ettikleri ek hizmetler, eşyaların taşınacağı binanın konumu gibi kriterleri değerlendirmekte ve buna göre bir fiyat hesaplamaktadır.